WeCreativez WhatsApp Support
Arkadaşlarımız Tüm Sorularınızı Cevaplıyor.
Merhaba, güzelliğinize güzellik katmak için size nasıl yardımcı olabilirim?

Hydrafactial Cilt Bakımı

Cildinize Nem Kazandırın…

HydraFacial, klasik cilt bakım uygulamalarından farklıdır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesi tercih edilmek üzere; cinsiyet ve yaş ayrımı gözetmeksizin her cilt tipine uygulanabilen, birçok farklı cilt sorununa çözüm sunan kombine bir bakımdır. HydraFacial uygulaması, tüm cilt tipleri için gerekli olan nem ve bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu uygulanmadan, sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilmektedir. Sonuç olarak; kişi hiçbir şekilde acı ve ağrı hissetmemektedir. Cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır.

HydraFacial, her mevsimde rahatça uygulanabilir. Özellikle mevsim geçişlerinde uygulandığında, örneğin; kış aylarının soğuk nedeniyle ciltte yaratacağı kuruluk ve nem kaybı; yaz aylarında ise güneşin hasarına karşı cildi koruma altına alır. HydraFacial uygulaması ile daha ilk seansta gözle görülür bir gelişme kaydedilmektedir. Toplumda bebek cildi olarak tabir edilen görünümün kazanılması sağlanır. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir. Aynı zamanda; nem kazanarak yenilenir.

Detaylı bilgi ve ve randevu almak için  0212 258 00 58  ve 0555 020 01 58 numalaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.