WeCreativez WhatsApp Support
Arkadaşlarımız Tüm Sorularınızı Cevaplıyor.
Merhaba, güzelliğinize güzellik katmak için size nasıl yardımcı olabilirim?
Kim her sabah kusursuz bir göz makyajı ile uyanmak ve gün içerisinde makyaj tazelemekle uğraşmamak istemez ki?

Bu hayalin bir numaralı çözümü olan kalıcı göz makyajı, size dört dörtlük bir göz makyajı hediye ederek günün her anı, her saati bakımlı ve güzel görünmenizi sağlıyor.

Kusursuz bir kuyruğu olan kalıcı eyeliner, keskin hatlı bir dipliner ya da nizami çizgilerle donatılmış bir çift kaş, kalıcı göz makyajının sizlere armağan ettiği güzelliklerden sadece birkaç tanesi! Kalıcı makyaj uygulamaları arasında en popüler uygulamalar arasında sayılan kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner, kalıcı göz makyajını oluşturan iki temel etmen. .

Kişiye Özel Kalıcı Göz Makyajı Nedir?

Kalıcı makyaj dendiğinde akla elbette ilk olarak kalıcı göz makyajı çeşitleri geliyor. Kalıcı göz makyajı ise temel olarak kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner olmak üzere iki farklı uygulamadan meydana geliyor.

Eyeliner, bir kadının makyaj rutinindeki en önemli makyaj malzemelerinden birini temsil ediyor. Göz makyajı dendiğinde en vurucu ve en göze çarpıcı bölüm olan eyeliner, sade makyajları daha çekici hale getirirken şık ve ihtişamlı makyajlarda tamamlayıcı rolü üstleniyor. Ruj, far ya da fondöten benzeri diğer makyaj malzemelerini kullanmak istemediğinizde bile sadece yüzünüze renk gelsin diye sürdüğünüz eyeliner, anında suratınızda bambaşka bir etki ortaya çıkmasına vesile olabiliyor.

Kişiye özel kalıcı göz makyajı, kişinin göz yapısı, ten rengi ve göz makyajı tercihleri göz önünde bulundurularak, özel olarak tasarlanan ve gerçekleştirilen kalıcı göz makyajı teknikleri olarak karşımıza çıkıyor. Ne de olsa her kadının göz hattı, göz kapağı yapısı, kirpik hattı ve surat şekli birbirinden farklı ve kendine özgü olduğu için, yapılacak olan kalıcı makyaj uygulamalarının da buna uygun bir şekilde tasarlanıyor olması çok önemlidir. Art&Beauty Güzellik Salonunda yaptıracağınız kişiye özel kalıcı göz makyajı uygulamaları, sadece sizin yüz ve göz yapınıza uygun bir şekilde belirlenir ve gurur duyduğunuz özelliklerinizi ön plana çıkartırken saklamak istediğiniz hatlarınızı kapatarak kusursuz bir göz makyajına sahip olmanıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir